Chloe Lighting CH3T471GD27-DD5 Empress Dragonfly Tiffany-Style Dark Bronze 5 Light Large Chandelier 27" Wide
by Chloe Lighting from Dragonfly
SKU - CHL-CH3T471GD27-DD5
Chloe Lighting Large Chandelier At Uber Bazaar
  • Product Overall Measurements (in) - D 27.17" x W 27.17" x H 85.04"
  • (5) 100 Watt max E26 Type A Bulbs (not included)
  • Hardwired, Wall outlet switch
  • 570pcs glass cut, 105 glass beads, 15 crystals
  • Downlight
  • Indoor Setting
  • Dark Bronze
Usually ships within 24 hours
save 0
Hurry, low quantity!Hurry! – Only 36 left in stock.
Payment methods
  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • Google Pay
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Visa