Chloe Lighting CH33293MS30-EE5 KINSEY Mission Tiffany-Style Blackish Bronze 5 Light Large Chandelier 30" Wide
by Chloe Lighting from Mission
SKU - CHL-CH33293MS30-EE5
Chloe Lighting Chandelier Sold By Uber Bazaar
  • Product Overall Measurements (in) - D 29" x W 29" x H 9"
  • (5) 60 Watt max E26 Type A Bulbs (not included)
  • Hardwired, Wall outlet switch
  • 1000pcs glass cut
  • Downlight
  • Indoor Setting
  • Blackish Bronze
Usually ships within 24 hours
save 0
Hurry, low quantity!Hurry! – Only 29 left in stock.
Payment methods
  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • Google Pay
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Visa